من کی هستم و چه فعاليتی می کنم؟

من جلال طاهری هستم و تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار, آستروپدیا و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون ها هست.

چرا حمایت مالی می خوام؟

پروژه آستروپدیا برای اجاره سالانه فضای ذخیره سازی سیستم مدیریت محتوای وب یعنی همون وردپرس و نام دامنه و فضای ذخیره سازی مخصوص دانلود فایل برای نگهداری فایل های قسمت های پادکست روی اون و به هر حال هزینه هایی داره و فعلا هم درآمدی هم به صورت مستقیم و غیر مستقیم نداره که این رویه کمی ادامه کار رو مشکل می کنه در نتیجه تصمیم گرفتم تا وارد پلتفرم حامی باش بشم تا شاید از طریق بخشی از هزینه های پروژه جبران بشه.

چقدر پول لازم دارم؟

این پروژه تازه راه اندازی شده و طبیعی هست که آمار بازدید کنندهاش چشمگیر نباشه. اما در همین وضعیت هم سعی کردم تا با درج تبلیغات در محتوا و یک سری روش های دیگه هزینه های سالانه وب سایت و پادکست رو بدست بیارم که البته هنوز خیلی در این راه موفق نبودم. به هر صورت در این زمان که مقاله نوشته میشه یعنی اواخر سال 98 شمسی سالانه رقمی در حدود 600 هزار تومان هزینه نگهداری پروژه آستروپدیا هست و امیدوارم بتونم علاوه بر کسب هزینه های جاری به سودآوری هم برسم تا راه برای پیشرفت بیشتر در این زمینه و توسعه هرچه بیشتر کار برام فراهم بشه.

چطور کمک کنید؟

برای کمک مالی می تونید از طریق درگاه پرداخت بانک سامان و پلتفرم pay.ir که برای همین کار در نظر گرفته شده اقدام کنید. در این سرویس با درج دستی مبلغ دلخواه می تونید وارد صفحه درگاه بانک سامان بشید و هزینه دلخواهتون رو از کارت بانکی خودتون پرداخت کنید.